HARTING
Producto No:
09340032716
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT FMALE 3+2POS+1GND PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.7845
$32.7845
10
$28.70995
$287.0995
25
$27.46906
$686.7265
50
$26.5829
$1329.145
100
$25.696835
$2569.6835
250
$24.279074
$6069.7685
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 3+2+Ground |
| Termination Style | Push In |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10B |
| Voltage Rating | 830V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® Hv ES |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09340032 |