HARTING
Producto No:
09360463101
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN 46EX-F-C
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$43.776
$43.776
10
$40.17455
$401.7455
25
$38.62928
$965.732
50
$37.34184
$1867.092
100
$35.281575
$3528.1575
250
$34.251452
$8562.863
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Number of Positions | 46+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 24B |
| Voltage Rating | 90V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® EX |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09360463 |