HARTING
Producto No:
09400030902
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BASE SIDE ENTRY SZ3A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.9965
$27.9965
10
$24.51285
$245.1285
25
$23.4536
$586.34
50
$22.69702
$1134.851
100
$21.94044
$2194.044
250
$20.729912
$5182.478
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Chromate |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 1.787" L x 1.083" W x 1.354" H (45.40mm x 27.50mm x 34.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount 90° |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400030 |