HARTING
Producto No:
09400100392
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
10B HPR BULKHEAD REAR FIT HOUSIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$58.4155
$58.4155
10
$53.6009
$536.009
25
$51.5394
$1288.485
50
$49.82161
$2491.0805
100
$47.072785
$4707.2785
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 10B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 5.709" L x 2.283" W x 1.256" H (145.00mm x 58.00mm x 31.90mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400100 |