HARTING
Producto No:
09400160811
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HOOD BOTTOM ENTRY SZ16B
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$79.6005
$79.6005
10
$73.04455
$730.4455
25
$70.2354
$1755.885
50
$67.89422
$3394.711
100
$64.14837
$6414.837
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 16B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 6.496" L x 2.283" W x 4.350" H (165.00mm x 58.00mm x 110.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400160 |