HARTING
Producto No:
09400240368
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ24B
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$75.2115
$75.2115
10
$69.01845
$690.1845
25
$66.36396
$1659.099
50
$64.1516
$3207.58
100
$60.61228
$6061.228
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 24B |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 7.559" L x 2.283" W x 1.138" H (192.00mm x 58.00mm x 28.90mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400240 |