HARTING
Producto No:
09451251720
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN 3A RJ45 CAT6A 10G + 4POWER H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Cable Type | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p8c (RJ45), 4 Power |
| Ingress Protection | - |
| Shield Material | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Voltage Rating | 50V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.75 A |
| Contact Finish | - |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24-28 AWG |
| Ratings | Cat6a |
| Series | Han® 3A |
| Length | - |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |