HARTING
Producto No:
09451511121
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MOD PLUG 8P4C SHIELDED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.4795
$21.4795
10
$18.8081
$188.081
25
$17.99528
$449.882
50
$17.41502
$870.751
100
$16.83438
$1683.438
250
$15.905622
$3976.4055
500
$15.441224
$7720.612
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Type | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p4c |
| Ingress Protection | IP20 |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-27 AWG |
| Ratings | Cat5 |
| Series | RJ Industrial® |
| Length | 2.728" (69.30mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Nickel |
| Connector Type | Plug |
| Features | Angled - 45° |
| Package | Bulk |