HARTING
Producto No:
09451511520
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.397
$16.397
10
$14.21485
$142.1485
25
$13.4729
$336.8225
50
$13.27758
$663.879
100
$11.715495
$1171.5495
250
$10.934462
$2733.6155
500
$10.700154
$5350.077
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Type | Round Cable, Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Ingress Protection | IP20 |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Translucent - Blue |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | - |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24-28 AWG |
| Ratings | Cat6a |
| Series | RJ Industrial® |
| Length | 2.165" (55.00mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Connector Type | Plug |
| Features | Cable Clamp, Housing |
| Package | Bulk |