HARTING
Producto No:
09455459011
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HARTING PUSHPULL V4 SIGNAL, 10PI
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.6425
$9.6425
10
$8.6792
$86.792
25
$8.17646
$204.4115
50
$7.9667
$398.335
100
$7.757035
$775.7035
250
$6.91847
$1729.6175
500
$6.499178
$3249.589
1000
$5.744432
$5744.432
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation Height | - |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 50V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Type | Male Pin |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | - |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | Board Guide |
| Pitch - Mating | - |
| Contact Length - Mating | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Applications | - |
| Number of Positions | 10 |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Insulation Material | - |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Contact Shape | Circular |
| Series | Han® PushPull |
| Row Spacing - Mating | - |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Insulation Color | - |
| Contact Length - Post | - |
| Number of Positions Loaded | All |
| Mated Stacking Heights | - |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Package | Bulk |
| Overall Contact Length | - |