HARTING
Producto No:
09456000122
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE - CAT5 TYPE B, 4XAWG22/7,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 984.3' (300.0m) |
| Conductor Insulation | - |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/22 |
| Conductor Material | Copper |
| Jacket Color | Green |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.264" (6.71mm) |
| Number of Conductors | 4 |