HARTING
Producto No:
09456000132
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 4COND 22AWG GREEN SHLD 20M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$82.498
$82.498
10
$81.98595
$819.8595
25
$76.82954
$1920.7385
50
$72.70464
$3635.232
100
$69.610775
$6961.0775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Usage | Industrial Environments - IP67 |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 65.62' (20.00m) |
| Conductor Insulation | - |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/22 |
| Conductor Material | - |
| Jacket Color | Green |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.256" (6.50mm) |
| Number of Conductors | 4 |