HARTING
Producto No:
09456000310
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE CAT5 8COND GREEN SHLD 10M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat5 |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | UL Style 21282 |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 85% |
| Length | 32.81' (10.00m) |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/22; 84/16 |
| Conductor Material | Copper, Bare; Copper, Tinned |
| Jacket Color | Green |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.406" (10.31mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |