HARTING
Producto No:
09456000522
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE CAT6A 8COND 26AWG 500M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.4125
$6.4125
5
$5.7038
$28.519
10
$5.4359
$54.359
25
$5.1091
$127.7275
50
$4.84158
$242.079
100
$4.63372
$463.372
250
$4.336674
$1084.1685
500
$4.128757
$2064.3785
1000
$3.92083
$3920.83
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Usage | Industrial Environments - IP65 |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat6a |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 20276 |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 70% |
| Length | 1640.4' (500.0m) |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 100 V |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | 7/26 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Yellow |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.272" (6.91mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |