095-725-118M020
Amphenol RF
Producto No:
095-725-118M020
Fabricante:
Amphenol RF
Descripción:
CBL ASSY SMP PLUG TO PLUG 7.874"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type Hand Formable .086
1st Connector SMP Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMP Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMP to SMP
Features -
Package Bag
Frequency - Max 20 GHz