Amphenol RF
Producto No:
095-725-128-004
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMPM PLUG TO PLUG 4"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$55.4705
$55.4705
10
$50.90005
$509.0005
25
$48.94248
$1223.562
50
$47.31095
$2365.5475
100
$44.700635
$4470.0635
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | TFlex-405 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMPM Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | SMPM Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | SPM |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMPM to SMPM |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |