Amphenol RF
Producto No:
095-725-128-012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMPM PLUG TO PLUG 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$64.657
$64.657
10
$59.33415
$593.3415
25
$57.05206
$1426.3015
50
$55.15035
$2757.5175
100
$52.1075
$5210.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | TFlex-405 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMPM Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | SMPM Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | SPM |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMPM to SMPM |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |