Amphenol RF
Producto No:
095-820-157M100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASY MIN FAKRA-FAKRA J-J 3.3'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$49.685
$49.685
10
$45.59335
$455.9335
25
$43.84022
$1096.0055
50
$42.37874
$2118.937
100
$40.0406
$4004.06
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | Fakra Mini Jack (4) |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | Fakra Gen 3.5 Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | AUTOMATE™ |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | Mini Fakra to Fakra |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |