Amphenol RF
Producto No:
095-850-131-012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLUG-PLUG 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$33.6965
$33.6965
10
$29.507
$295.07
25
$28.2321
$705.8025
50
$27.32162
$1366.081
100
$26.41076
$2641.076
250
$24.95365
$6238.4125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Cable Type | Belden 1694A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to HD-BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |