Amphenol RF
Producto No:
095-850-158-024
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY HD-BNC PLUG TO PLUG 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$36.67
$36.67
10
$32.10905
$321.0905
25
$30.72148
$768.037
50
$29.73044
$1486.522
100
$28.739495
$2873.9495
250
$27.15385
$6788.4625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 1855A |
| 1st Connector | HD-BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | HD-BNC to HD-BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |