095-850-160L075
Amphenol RF
Producto No:
095-850-160L075
Descripción:
CBL ASSY HD-BNC PLUG TO PLUG 75'
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type Belden 1694A
1st Connector HD-BNC Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector HD-BNC Plug
Series -
Length 900.0" (22.9m) 75.0'
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to HD-BNC
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 3 GHz