Amphenol RF
Producto No:
095-850-160M200
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY HD-BNC PLUG-PLUG 6.6'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$43.035
$43.035
10
$37.68745
$376.8745
25
$36.05858
$901.4645
50
$34.8954
$1744.77
100
$33.73222
$3373.222
250
$31.871132
$7967.783
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 1694A |
| 1st Connector | HD-BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 78.7" (2.0m) 6.6' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | HD-BNC to HD-BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |