095-850-162M125
Amphenol RF
Producto No:
095-850-162M125
Fabricante:
Amphenol RF
Descripción:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLG-PL 4.921"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type Belden 1505A
1st Connector BNC Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 4.921" (125.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to HD-BNC
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 3 GHz