Amphenol RF
Producto No:
095-850-165-036
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 36"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.971
$22.971
10
$20.11815
$201.1815
25
$19.24928
$481.232
50
$18.62836
$931.418
100
$18.007345
$1800.7345
250
$17.013854
$4253.4635
500
$16.517099
$8258.5495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 1505A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |