095-850-165L075
Amphenol RF
Producto No:
095-850-165L075
Descripción:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 75'
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type Belden 1505A
1st Connector BNC Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector BNC Plug
Series -
Length 900.0" (22.9m) 75.0'
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to BNC
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 4 GHz