Amphenol RF
Producto No:
095-850-166L100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$166.2975
$166.2975
10
$152.60325
$1526.0325
25
$146.73396
$3668.349
50
$141.84279
$7092.1395
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 1694A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 1200.0" (30.5m) 100.0' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |