Amphenol RF
Producto No:
095-850-226-024
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$31.6635
$31.6635
10
$27.72955
$277.2955
25
$26.5316
$663.29
50
$25.67565
$1283.7825
100
$24.819795
$2481.9795
250
$23.450408
$5862.602
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | LMR 400 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | TNC to TNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 8 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |