Amphenol RF
Producto No:
095-850-269M200
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC JACK TO PLUG 6.6'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$23.1515
$23.1515
10
$20.2768
$202.768
25
$19.40052
$485.013
50
$18.77466
$938.733
100
$18.148705
$1814.8705
250
$17.147424
$4286.856
500
$16.646793
$8323.3965
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | BNC Jack |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 78.7" (2.0m) 6.6' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |