095-850-273M050
Amphenol RF
Producto No:
095-850-273M050
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RG-316
1st Connector TNC Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Series TNC
Length 19.69" (500.00mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style TNC to TNC
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz