Amphenol RF
Producto No:
095-850-274-048
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 4'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.599
$15.599
10
$13.8301
$138.301
25
$13.2981
$332.4525
50
$12.7661
$638.305
100
$12.05683
$1205.683
250
$10.992944
$2748.236
500
$10.283731
$5141.8655
1000
$9.432664
$9432.664
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | TNC |
| Length | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | TNC to TNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |