Amphenol RF
Producto No:
095-850-274M300
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 9.8'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.6695
$21.6695
10
$18.97245
$189.7245
25
$18.1526
$453.815
50
$17.56702
$878.351
100
$16.981535
$1698.1535
250
$16.044626
$4011.1565
500
$15.576181
$7788.0905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | TNC |
| Length | 118.1" (3.0m) 9.8' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | TNC to TNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |