Amphenol RF
Producto No:
095-850-275M100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 3.3'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.9775
$27.9775
10
$24.49765
$244.9765
25
$23.43916
$585.979
50
$22.68315
$1134.1575
100
$21.927045
$2192.7045
250
$20.717296
$5179.324
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-142 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | TNC |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | TNC to TNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |