Amphenol RF
Producto No:
095-850-276-012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.254
$20.254
10
$17.55505
$175.5505
25
$16.63906
$415.9765
50
$16.39795
$819.8975
100
$14.46869
$1446.869
250
$13.504136
$3376.034
500
$13.214785
$6607.3925
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | LMR 195 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | TNC |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | TNC to TNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |