Amphenol RF
Producto No:
095-850-277M100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 3.3'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.6885
$21.6885
10
$18.98955
$189.8955
25
$18.16856
$454.214
50
$17.5826
$879.13
100
$16.99645
$1699.645
250
$16.058762
$4014.6905
500
$15.589899
$7794.9495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | LMR 195 |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | BNC |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to BNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |