Amphenol RF
Producto No:
095-850-287-200
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY AMC4-TNC JCK-PLG 7.874"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.38
$19.38
10
$16.79315
$167.9315
25
$15.9163
$397.9075
50
$15.68564
$784.282
100
$13.84036
$1384.036
250
$12.917644
$3229.411
500
$12.640814
$6320.407
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | TNC Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | AMC4 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | AMC4 to TNC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |