Amphenol RF
Producto No:
095-850-289-150
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY RP TNC-AMC4 J-PL 5.906"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.4795
$21.4795
10
$18.81
$188.1
25
$17.9968
$449.92
50
$17.41635
$870.8175
100
$16.835805
$1683.5805
250
$15.906952
$3976.738
500
$15.442497
$7721.2485
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | RP-TNC Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | AMC4 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 5.906" (150.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | RP-TNC to AMC4 |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |