Amphenol RF
Producto No:
095-900-545-006
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 6"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.0665
$19.0665
10
$16.5205
$165.205
25
$15.65828
$391.457
50
$15.43142
$771.571
100
$13.615875
$1361.5875
250
$12.70815
$3177.0375
500
$12.435842
$6217.921
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | MCX Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | MCX Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MCX |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | MCX to MCX |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 1 GHz |
| Base Product Number | 095-900 |