Amphenol RF
Producto No:
095-900-551-024
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$28.5285
$28.5285
10
$24.98215
$249.8215
25
$23.90314
$597.5785
50
$23.13212
$1156.606
100
$22.36091
$2236.091
250
$21.12724
$5281.81
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | Belden 4855R |
| 1st Connector | MCX Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | MCX Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MCX |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | MCX to MCX |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 12 GHz |
| Base Product Number | 095-900 |