Amphenol RF
Producto No:
095-900-561-300
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY AMC4-MCX PLG-PL 11.811"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.639
$18.639
10
$16.1576
$161.576
25
$15.314
$382.85
50
$15.09208
$754.604
100
$13.316625
$1331.6625
250
$12.42885
$3107.2125
500
$12.162508
$6081.254
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | AMC4 Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | MCX Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | AMC4 to MCX |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |