Amphenol RF
Producto No:
095-902-466-001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$135.0805
$135.0805
10
$123.95885
$1239.5885
25
$119.19118
$2979.7795
50
$115.21828
$5760.914
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | SMA Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to SMA |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 20 GHz |
| Base Product Number | 095-902 |