Amphenol RF
Producto No:
095-902-492-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY AMC-SMA JACK-PLG 3.937"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.952
$22.952
10
$20.0982
$200.982
25
$19.2299
$480.7475
50
$18.60955
$930.4775
100
$17.9892
$1798.92
250
$16.996678
$4249.1695
500
$16.500436
$8250.218
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | SMA Jack, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to SMA |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-902 |