Amphenol RF
Producto No:
095-902-501-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-AMC4 JK-PL 3.937"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.6755
$11.6755
10
$10.34835
$103.4835
25
$9.94992
$248.748
50
$9.55206
$477.603
100
$9.02139
$902.139
250
$8.225404
$2056.351
500
$7.694715
$3847.3575
1000
$7.057911
$7057.911
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | AMC4 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | RP-SMA to AMC4 |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-902 |