Amphenol RF
Producto No:
095-902-502-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY AMC4-SMA JCK-PLG 3.937"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.022
$14.022
10
$12.4298
$124.298
25
$11.95138
$298.7845
50
$11.47334
$573.667
100
$10.83589
$1083.589
250
$9.879734
$2469.9335
500
$9.242341
$4621.1705
1000
$8.477458
$8477.458
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| 2nd Connector | AMC4 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | AMC4 to SMA |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 095-902 |