Amphenol RF
Producto No:
095-902-575-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY AMC-SMA PLUG-PLG 3.937"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.316
$18.316
10
$15.8707
$158.707
25
$15.04192
$376.048
50
$14.8238
$741.19
100
$13.079885
$1307.9885
250
$12.207918
$3051.9795
500
$11.946307
$5973.1535
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| 2nd Connector | SMA Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to SMA |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 9 GHz |