Amphenol RF
Producto No:
095-909-168M100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLG 3.3'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$157.8615
$157.8615
10
$144.85695
$1448.5695
25
$139.28596
$3482.149
50
$134.64312
$6732.156
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | SMA Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to N-Type |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 095-909 |