095-909-187M050
Amphenol RF
Producto No:
095-909-187M050
Descripción:
CBL ASSY NTYPE PLUG-PLUG 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Cable Type LMR 400
1st Connector N-Type Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style N-Type to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz