095-909-188M050
Amphenol RF
Producto No:
095-909-188M050
Fabricante:
Amphenol RF
Descripción:
CBL ASSY NTYPE-QMA PLG-PL 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Cable Type LMR 240
1st Connector N-Type Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector QMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style N-Type to QMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz