HARTING
Producto No:
09575080510000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN FIBER LC PLUG DUPLX HYBRID
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$67.64
$67.64
10
$62.073
$620.73
25
$59.68584
$1492.146
50
$57.69616
$2884.808
100
$54.5129
$5451.29
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Aluminum Die Cast |
| Mode | Multimode |
| Fiber Core Diameter | - |
| Ferrule Material | - |
| Reflection | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Han® 3A |
| Body Material | - |
| Connector Style | LC |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Black |
| Connector Type | Plug |
| Cable Diameter | 9.0mm |
| Boot Color | - |
| Simplex/Duplex | Duplex, 3 Power |
| Features | Hybrid |
| Attenuation - Typ | - |
| Package | Bulk |
| Fiber Cladding Diameter | - |