HARTING
Producto No:
09580133001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
UIC 558 13PIN MALE INSERT CRIMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.5545
$10.5545
10
$9.3556
$93.556
25
$8.99536
$224.884
50
$8.6355
$431.775
100
$8.15575
$815.575
250
$7.436144
$1859.036
500
$6.956375
$3478.1875
1000
$6.380675
$6380.675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 13 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | - |
| Voltage Rating | 60V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |