HARTING
Producto No:
09580133101
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
UIC 558 13PIN FEMALE INSERT CRIM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.8455
$19.8455
10
$17.2007
$172.007
25
$16.30314
$407.5785
50
$16.06678
$803.339
100
$14.17666
$1417.666
250
$13.231524
$3307.881
500
$12.947968
$6473.984
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 13 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | - |
| Voltage Rating | 60V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |